програма

  • 08.00

    Футбол: Манчестър Юнайтед – Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/

  • 10.00

    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/

  • 12.00

    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс – Бостън Селтикс, мач от НБА /п/

  • 14.30

    „Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2019-20), 15-и епизод /п/

  • 15.00

    „Премиър лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2019-20), 12-и епизод /п/

  • 16.00

    Баскетбол: Нижни Новгород – Жельона гура, мач от ВТБ лига, директно

  • 18.00

    „Формула 1 Екстра”, магазинно предаване, 19-и епизод /п/

  • 19.00

    Футбол: Челси – Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/

  • 21.00

    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Сайтама, Япония /п/

  • 00.00

    „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 45-и епизод /п/

  • 01.00

    Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Борнемут, мач от английската Висша лига /п/

  • 08.00

    Футбол: Бърнли – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/

  • 10.00

    Волейбол: Берое – Марица, мач от Националната волейболна лига за жени /п/

  • 12.00

    „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 45-и епизод /п/

  • 13.00

    „Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 12-и епизод /п/

  • 13.30

    Студио „Лига 1”, директно

  • 14.00

    Футбол: Транмиър Роувърс – Уикъмб Уондърърс, мач от английската Лига 1, директно

  • 15.55

    Студио „Лига 1”, директно

  • 16.30

    „Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2019-20), 15-и епизод /п/

  • 17.00

    Футбол: Тотнъм Хотспър – Шефилд Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/

  • 19.00

    Футбол: Лестър Сити – Арсенал, мач от английската Висша лига /п/

  • 21.00

    „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2019-20), 6-и епизод /п/

  • 22.00

    Студио „Баскетбол”, директно

  • 22.30

    Баскетбол: Сакраменто Кингс – Бостън Селтикс, мач от НБА, директно

  • 00.40

    Студио „Баскетбол”, директно

  • 08.00

    Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Борнемут, мач от английската Висша лига /п/

  • 10.00

    Футбол: Норич Сити – Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/

  • 12.00

    Студио „Формула 1” /п/

  • 12.40

    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Бразилия /п/

  • 14.40

    Студио „Формула 1” /п/

  • 15.00

    „Дневник НБА”, 26-и епизод /п/

  • 15.30

    Баскетбол: Сакраменто Кингс – Бостън Селтикс, мач от НБА /п/

  • 18.00

    „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 45-и епизод /п/

  • 19.00

    Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Бразилия

  • 19.30

    Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 4-и епизод /п/

  • 20.00

    „Премиър лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2019-20), 12-и епизод /п/

  • 21.00

    Футбол: Саутхямптън – Евертън, мач от английската Висша лига /п/

  • 23.00

    Футбол: Бърнли – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/

  • 01.00

    Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Бразилия /п/

  • 08.00

    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бразилия /п/

  • 09.30

    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Бразилия /п/

  • 11.00

    Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Бразилия /п/

  • 11.30

    Класика от Висшата лига: Уест Хям Юнайтед – Тотнъм Хотспър (2006-07) /п/

  • 12.00

    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс – Бостън Селтикс, мач от НБА /п/

  • 14.30

    „Дневник НБА”, 27-и епизод /п/

  • 15.00

    Футбол: Норич Сити – Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/

  • 17.00

    Футбол: Тотнъм Хотспър – Шефилд Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/

  • 19.00

    „Формула 1 Екстра”, магазинно предаване, 20-и епизод

  • 20.00

    „Златният гейм”, предаване за волейболната Суперлига (2019-20), 7-и епизод

  • 21.00

    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Бразилия /п/

  • 22.00

    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Бразилия /п/

  • 23.00

    „Формула 1 Екстра”, магазинно предаване, 20-и епизод /п/

  • 00.00

    „Златният гейм”, предаване за волейболната Суперлига (2019-20), 7-и епизод /п/

  • 08.00

    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Бразилия /п/

  • 09.00

    Студио „Формула 1” /п/

  • 09.30

    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Бразилия /п/

  • 10.30

    Студио „Формула 1” /п/

  • 11.00

    „Формула 1 Екстра”, магазинно предаване, 20-и епизод /п/

  • 12.00

    Баскетбол: Чикаго Булс – Бруклин Нетс, мач от НБА /п/

  • 14.30

    „Дневник НБА”, 28-и епизод /п/

  • 15.00

    Футбол: Челси – Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/

  • 17.00

    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Бразилия /п/

  • 19.00

    „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 35-и епизод, директно

  • 20.00

    „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 45-и епизод /п/

  • 21.00

    Класика от Висшата лига: Уест Хям Юнайтед – Тотнъм Хотспър (2006-07) /п/

  • 21.30

    Студио „Купа на Футболната асоциация”, директно

  • 21.45

    Футбол: Дарлингтън – Уолсол, преиграване от първи кръг за Купата на Футболната асоциация, директно

  • 23.40

    Студио „Купа на Футболната асоциация”, директно

  • 00.00

    „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 35-и епизод /п/

  • 08.00

    Студио „Формула 1” /п/

  • 08.40

    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Бразилия /п/

  • 10.40

    Студио „Формула 1” /п/

  • 11.00

    „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 35-и епизод /п/

  • 12.00

    Баскетбол: Сакраменто Кингс – Бостън Селтикс, мач от НБА /п/

  • 14.30

    „Дневник НБА”, 29-и епизод /п/

  • 15.00

    Футбол: Бърнли – Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/

  • 17.00

    Футбол: Лестър Сити – Арсенал, мач от английската Висша лига /п/

  • 19.00

    „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2019-20), 7-и епизод, директно

  • 20.00

    „Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2019-20), 16-и епизод

  • 20.30

    Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Бразилия /п/

  • 21.00

    „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 46-и епизод

  • 22.00

    „Златният гейм”, предаване за волейболната Суперлига (2019-20), 7-и епизод /п/

  • 23.00

    Футбол: Саутхямптън – Евертън, мач от английската Висша лига /п/

  • 01.00

    „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 46-и епизод /п/

  • 08.00

    Футбол: Ливърпул – Арсенал, мач от четвърти кръг за Карабао къп /п/

  • 10.00

    Волейбол: Берое – Марица, мач от Националната волейболна лига за жени /п/

  • 12.00

    „НБА Екшън“, предаване за баскетбол от НБА (2019-20), 7-и епизод /п/

  • 13.00

    „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 46-и епизод /п/

  • 14.00

    „Светът на Висшата лига”, предаване за английски футбол (2019-20), 16-и епизод /п/

  • 14.30

    „Дневник НБА”, 30-и епизод /п/

  • 15.00

    Волейбол: Добруджа – Хебър, мач от Суперлигата /п/

  • 17.00

    „Златният гейм”, предаване за волейболната Суперлига (2019-20), 7-и епизод /п/

  • 18.00

    Студио „Волейбол”, директно

  • 18.30

    Волейбол: Левски – Нефтохимик, мач от Суперлигата, директно

  • 20.30

    Студио „Волейбол”, директно

  • 21.00

    „Висшата лига в цифри“, магазинно предаване (2019-20), 13-и епизод

  • 21.30

    „Формула 1 Екстра”, магазинно предаване, 20-и епизод /п/

  • 22.30

    „Формула 1 Токшоу“, предаване за Формула 1, 35-и епизод /п/

  • 23.30

    „Преди кръга в английската Висша лига“ (2019-20), 13-и епизод

  • 00.00

    „Премиър лийг Токшоу“, предаване за английски футбол (2019-20), 12-и епизод /п/