програма

  • 08.00

    Футбол: Португалия - Германия

    мач от група F на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 10.00

    Футбол: Швейцария - Турция

    мач от група A на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 12.00

    Футбол: Италия - Уелс

    мач от група A на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 14.00

    „Дневник на UEFA EURO 2020™“

    ден 10, обзорно предаване за европейското първенство по футбол, /п/

  • 15.00

    Футбол: Унгария - Франция

    мач от група F на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 17.00

    "Легендите на бокса"

    24 епизод, класически боксови мачове, /п/

  • 18.00

    "Еуфория"

    студио за европейското първенство по футбол, директно

  • 18.40

    Студио "UEFA EURO 2020™"

    директно

  • 19.00

    Футбол: Северна Македония - Нидерландия

    мач от група C на UEFA EURO 2020™, директно

  • 20.55

    Студио "UEFA EURO 2020™"

    директно

  • 22.00

    Футбол: Финландия - Белгия

    мач от група B на UEFA EURO 2020™, директно

  • 23.55

    Студио "UEFA EURO 2020™"

    директно

  • 00.30

    „Дневник на UEFA EURO 2020™“

    ден 11, обзорно предаване за европейското първенство по футбол, директно

  • 01.30

    Футбол: Русия - Дания

    мач от група B на UEFA EURO 2020™, запис

  • 03.30

    Футбол: Украйна - Австрия

    мач от група C на UEFA EURO 2020™, запис

  • 08.00

    Футбол: Украйна - Австрия

    мач от група C на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 10.00

    Футбол: Северна Македония - Нидерландия

    мач от група C на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 12.00

    Футбол: Русия - Дания

    мач от група B на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 14.00

    „Дневник на UEFA EURO 2020™“

    ден 11, обзорно предаване за европейското първенство по футбол, /п/

  • 15.00

    Футбол: Англия - Шотландия

    мач от група D на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 17.00

    Футбол: Португалия - Германия

    мач от група F на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 19.00

    Футбол: Финландия - Белгия

    мач от група B на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 21.00

    "Еуфория"

    студио за европейското първенство по футбол, директно

  • 21.40

    Студио "UEFA EURO 2020™"

    директно

  • 22.00

    Футбол: Чехия - Англия

    мач от група D на UEFA EURO 2020™, директно

  • 23.55

    Студио "UEFA EURO 2020™"

    директно

  • 00.30

    „Дневник на UEFA EURO 2020™“

    ден 12, обзорно предаване за европейското първенство по футбол, директно

  • 01.30

    Футбол: Хърватия - Шотландия

    мач от група D на UEFA EURO 2020™, запис

  • 03.30

    "Специалитетите на играчите"

    предаване за НБА, /п/

  • 04.00

    Баскетбол

    НБА, плейофи, директно

  • 08.00

    Футбол: Финландия - Белгия

    мач от група B на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 10.00

    Футбол: Хърватия - Шотландия

    мач от група D на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 12.00

    Футбол: Чехия - Англия

    мач от група D на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 14.00

    „Дневник на UEFA EURO 2020™“

    ден 12, обзорно предаване за европейското първенство по футбол, /п/

  • 15.00

    Футбол: Северна Македония - Нидерландия

    мач от група C на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 17.00

    Висша лига: Обзор на сезона

    предаване за английски футбол (2020-21), /п/

  • 18.00

    "Еуфория"

    студио за европейското първенство по футбол, директно

  • 18.40

    Студио "UEFA EURO 2020™"

    директно

  • 19.00

    Футбол: Швеция - Полша

    мач от група E на UEFA EURO 2020™, директно

  • 20.55

    Студио "UEFA EURO 2020™"

    директно

  • 22.00

    Футбол: Португалия - Франция

    мач от група F на UEFA EURO 2020™, директно

  • 23.55

    Студио "UEFA EURO 2020™"

    директно

  • 00.30

    „Дневник на UEFA EURO 2020™“

    ден 13, обзорно предаване за европейското първенство по футбол, директно

  • 01.30

    Футбол: Словакия - Испания

    мач от група E на UEFA EURO 2020™, запис

  • 03.30

    Футбол: Германия - Унгария

    мач от група F на UEFA EURO 2020™, запис

  • 08.00

    Футбол: Швеция - Полша

    мач от група E на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 10.00

    Футбол: Словакия - Испания

    мач от група E на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 12.00

    Футбол: Португалия - Франция

    мач от група F на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 14.00

    „Дневник на UEFA EURO 2020™“

    ден 13, обзорно предаване за европейското първенство по футбол, /п/

  • 15.00

    Футбол: Германия - Унгария

    мач от група F на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 17.00

    Футбол: Чехия - Англия

    мач от група D на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 19.00

    "НБА Екшън"

    29 епизод, предаване за баскетбол от НБА (2020-21), директно

  • 20.00

    "Легендите на бокса"

    25 епизод, класически боксови мачове

  • 21.00

    "Формула 1 Токшоу"

    13 епизод, предаване за Формула 1 (2021), директно

  • 22.00

    "Сто във Висшата лига: Питър Крауч"

    19 епизод, предаване за английски футбол

  • 22.30

    Футбол: Евертън - Ливърпул

    класика от Висшата лига (2000-01), /п/

  • 23.00

    Футбол: Италия - Уелс

    мач от група A на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 01.00

    "По-ниските забивачи"

    предаване за НБА, /п/

  • 01.30

    Баскетбол

    НБА, плейофи, /п/

  • 04.00

    Баскетбол

    НБА, плейофи, директно

  • 08.00

    Футбол: Португалия - Франция

    мач от група F на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 10.00

    "Формула 1 Екстра: Франция"

    7 кръг, предаване за Формула 1 (2021), /п/

  • 11.00

    "Формула 1 Токшоу"

    13 епизод, предаване за Формула 1 (2021), /п/

  • 12.00

    Формула 1: Обзор

    2 кръг, Голяма награда на Щирия (2020), /п/

  • 12.30

    Формула 1: Първа тренировка

    8 кръг, Голяма награда на Щирия (2021), директно

  • 13.30

    "Поверително от Формула 1"

    8 епизод, предаване за Формула 1 (2021), /п/

  • 14.00

    "Формула 1 Екстра: Щирия"

    2 кръг, предаване за Формула 1 (2021), /п/

  • 15.00

    "Легендите на бокса"

    25 епизод, класически боксови мачове, /п/

  • 16.00

    Формула 1: Втора тренировка

    8 кръг, Голяма награда на Щирия (2021), директно

  • 17.00

    "Сто във Висшата лига: Питър Крауч"

    19 епизод, предаване за английски футбол, /п/

  • 17.30

    "НБА Екшън"

    29 епизод, предаване за баскетбол от НБА (2020-21), /п/

  • 18.30

    Баскетбол

    НБА, плейофи, /п/

  • 21.00

    Формула 1: Първа тренировка

    8 кръг, Голяма награда на Щирия (2021), /п/

  • 22.00

    Формула 1: Втора тренировка

    8 кръг, Голяма награда на Щирия (2021), /п/

  • 23.00

    Футбол: Северна Македония - Нидерландия

    мач от група C на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 08.00

    Футбол: Германия - Унгария

    мач от група F на UEFA EURO 2020™, /п/

  • 10.00

    "Формула 1 Токшоу"

    13 епизод, предаване за Формула 1 (2021), /п/

  • 11.00

    Формула 1: Първа тренировка

    8 кръг, Голяма награда на Щирия (2021), /п/

  • 12.00

    Формула 1: Втора тренировка

    8 кръг, Голяма награда на Щирия (2021), /п/

  • 13.00

    Формула 1: Трета тренировка

    8 кръг, Голяма награда на Щирия (2021), директно

  • 14.00

    "НБА Екшън"

    29 епизод, предаване за баскетбол от НБА (2020-21), /п/

  • 15.00

    "Сто във Висшата лига: Питър Крауч"

    19 епизод, предаване за английски футбол, /п/

  • 15.30

    Студио "Формула 1"

    директно

  • 16.30

    Формула 1: Квалификация

    8 кръг, Голяма награда на Щирия (2021), директно

  • 17.00

    Студио "Формула 1"

    директно

  • 17.30

    Футбол: Манчестър Сити - Куинс Парк Рейнджърс

    класика от Висшата лига (2011-12), /п/

  • 18.00

    "Еуфория"

    студио за европейското първенство по футбол, директно

  • 18.40

    Студио "UEFA EURO 2020™"

    директно

  • 19.00

    Футбол

    осминафинален мач от UEFA EURO 2020™, директно

  • 20.55

    Студио "UEFA EURO 2020™"

    директно

  • 22.00

    Формула 1: Квалификация

    8 кръг, Голяма награда на Щирия (2021), /п/

  • 23.00

    "Головете на сезона във Висшата лига"

    предаване за английски футбол (2020-21), /п/

  • 01.00

    Футбол

    осминафинален мач от UEFA EURO 2020™, запис

  • 02.00

    „Дневник на UEFA EURO 2020™“

    ден 14, обзорно предаване за европейското първенство по футбол, директно

  • 03.00

    "НБА Екшън"

    29 епизод, предаване за баскетбол от НБА (2020-21), /п/

  • 04.00

    Баскетбол

    НБА, плейофи, директно

  • 06.10

    Програмна пауза

  • 08.00

    Футбол

    осминафинален мач от UEFA EURO 2020™, /п/

  • 10.00

    Футбол

    осминафинален мач от UEFA EURO 2020™, /п/

  • 12.00

    Формула 1: Трета тренировка

    8 кръг, Голяма награда на Щирия (2021), /п/

  • 13.00

    Формула 1: Квалификация

    8 кръг, Голяма награда на Щирия (2021), /п/

  • 14.00

    „Дневник на UEFA EURO 2020™“

    ден 14, обзорно предаване за европейското първенство по футбол, /п/

  • 15.00

    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Арсенал

    класика от Висшата лига (2010-11), /п/

  • 15.30

    Студио "Формула 1"

    директно

  • 16.00

    Формула 1: Състезание

    8 кръг, Голяма награда на Щирия (2021), директно

  • 18.00

    Студио "Формула 1"

    директно

  • 18.30

    Баскетбол

    НБА, плейофи, /п/

  • 21.00

    "Еуфория"

    студио за европейското първенство по футбол, директно

  • 21.40

    Студио "UEFA EURO 2020™"

    директно

  • 22.00

    Футбол

    осминафинален мач от UEFA EURO 2020™, директно

  • 23.55

    Студио "UEFA EURO 2020™"

    директно

  • 00.30

    „Дневник на UEFA EURO 2020™“

    ден 15, обзорно предаване за европейското първенство по футбол, директно

  • 01.30

    Футбол

    осминафинален мач от UEFA EURO 2020™, запис

  • 03.30

    Програмна пауза