програма

  • 08.00

    Тенис: Канада - Австралия

    Купа Дейвис (2022), финал, мач 1, /п/

  • 09.45

    Тенис: Канада - Австралия

    Купа Дейвис (2022), финал, мач 2, /п/

  • 12.00

    Футбол: Асколи - Комо

    15 кръг, Серия Б на Италия (2022-23), /п/

  • 14.00

    Футбол: Беневенто - Палермо

    15 кръг, Серия Б на Италия (2022-23), /п/

  • 16.00

    Баскетбол: Ню Орлийнс Пеликанс - Денвър Нъгетс

    НБА (2022-23), /п/

  • 18.30

    "Боен магазин"

    8 епизод, магазинно предаване за бойни спортове, /п/

  • 19.30

    "Истории от Висшата лига"

    20 епизод, предаване за английски футбол (2022-23), /п/

  • 20.00

    ФА Къп: Обзор на кръга

    2 епизод, предаване за английски футбол (2022-23), /п/

  • 20.30

    Германски шампионат за туристически автомобили: Обзор

    9 епизод, Обзор на сезон 2022, /п/

  • 21.45

    Футбол: Стокпорт Каунти - Чарлтън Атлетик

    2 кръг, ФА Къп (2022-23), преиграване, директно

  • 23.40

    Футбол: Уикъмб Уондърърс - Портсмут

    20 кръг, Лига 1 на Англия (2022-23), /п/

  • 08.00

    Футбол: Съндърланд - Милуол

    9 кръг, Чемпиъншип (2022-23), /п/

  • 10.00

    Баскетбол: Обрадойро - Барселона

    10 кръг, Лига Ендеса (2022-23), /п/

  • 12.00

    Баскетбол: Жирона - Рио Бреоган

    10 кръг, Лига Ендеса (2022-23), /п/

  • 14.00

    Футбол: Стокпорт Каунти - Чарлтън Атлетик

    2 кръг, ФА Къп (2022-23), преиграване, /п/

  • 16.00

    Футбол: Дженоа - Судтирол

    16 кръг, Серия Б на Италия (2022-23), директно

  • 18.00

    Германски шампионат за туристически автомобили: Обзор

    9 епизод, Обзор на сезон 2022, /п/

  • 19.00

    "НБА Екшън"

    9 епизод, предаване за американски баскетбол (2022-23)

  • 20.00

    "Боен магазин"

    9 епизод, магазинно предаване за бойни спортове

  • 21.15

    Футбол: Джилингам - Дагенъм и Редбридж

    2 кръг, ФА Къп (2022-23), преиграване, директно

  • 23.10

    Футбол: Дженоа - Судтирол

    16 кръг, Серия Б на Италия (2022-23), /п/

  • 08.00

    Фубол: Тернана - Каляри

    16 кръг, Серия Б на Италия (2022-23), /п/

  • 10.00

    Футбол: Дженоа - Судтирол

    16 кръг, Серия Б на Италия (2022-23), /п/

  • 12.00

    Футбол: Джилингам - Дагенъм и Редбридж

    2 кръг, ФА Къп (2022-23), преиграване, /п/

  • 14.00

    Тенис: Канада - Австралия

    Купа Дейвис (2022), финал, мач 1, /п/

  • 15.45

    Тенис: Канада - Австралия

    Купа Дейвис (2022), финал, мач 2, /п/

  • 18.00

    Футбол: Стокпорт Каунти - Чарлтън Атлетик

    2 кръг, ФА Къп (2022-23), преиграване, /п/

  • 20.00

    Баскетбол: Жирона - Рио Бреоган

    10 кръг, Лига Ендеса (2022-23), /п/

  • 22.00

    Футбол: Уикъмб Уондърърс - Портсмут

    20 кръг, Лига 1 на Англия (2022-23), /п/

  • 00.00

    ФА Къп: Обзор на кръга

    2 епизод, предаване за английски футбол (2022-23), /п/

  • 00.30

    Карабао Къп: Обзор на кръга

    3 епизод, предаване за английски футбол (2022-23), /п/

  • 01.00

    "Истории от Висшата лига"

    20 епизод, предаване за английски футбол (2022-23), /п/

  • 01.30

    "Боен магазин"

    9 епизод, магазинно предаване за бойни спортове, /п/

  • 02.30

    Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс - Лос Анджелис Лейкърс

    НБА (2022-23), директно

  • 08.00

    Футбол: Стокпорт Каунти - Чарлтън Атлетик

    2 кръг, ФА Къп (2022-23), преиграване, /п/

  • 10.00

    Футбол: Джилингам - Дагенъм и Редбридж

    2 кръг, ФА Къп (2022-23), преиграване, /п/

  • 12.00

    Футбол: Дженоа - Судтирол

    16 кръг, Серия Б на Италия (2022-23), /п/

  • 14.00

    Футбол: Блекбърн Роувърс - Престън Норт Енд

    22 кръг, Чемпиъншип (2022-23), директно

  • 16.00

    "Боен магазин"

    9 епизод, магазинно предаване за бойни спортове, /п/

  • 17.00

    Футбол: Суонси Сити - Норич Сити

    22 кръг, Чемпиъншип (2022-23), директно

  • 19.00

    Баскетбол: Фуенлабрада - Уникаха

    11 кръг, Лига Ендеса (2022-23), директно

  • 21.00

    ФА Къп: Обзор на кръга

    2 епизод, предаване за английски футбол (2022-23), /п/

  • 21.30

    "Истории от Висшата лига"

    20 епизод, предаване за английски футбол (2022-23), /п/

  • 22.00

    Футбол: Блекбърн Роувърс - Престън Норт Енд

    22 кръг, Чемпиъншип (2022-23), /п/

  • 00.00

    Баскетбол: Маями Хийт - Сан Антонио Спърс

    НБА (2022-23), директно

  • 02.30

    Футбол: Евертън - Ливърпул

    класика от Висшата лига (2000-01), /п/

  • 03.00

    Футбол: Челси - Астън Вила

    класика от Висшата лига (2007-08), /п/

  • 03.30

    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Бостън Селтикс

    НБА (2022-23), директно

  • 08.00

    Футбол: Блекбърн Роувърс - Престън Норт Енд

    22 кръг, Чемпиъншип (2022-23), /п/

  • 10.00

    Футбол: Суонси Сити - Норич Сити

    22 кръг, Чемпиъншип (2022-23), /п/

  • 12.00

    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Бостън Селтикс

    НБА (2022-23), /п/

  • 14.30

    "Истории от Висшата лига"

    20 епизод, предаване за английски футбол (2022-23), /п/

  • 15.00

    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Бърнли

    22 кръг, Чемпиъншип (2022-23), директно

  • 17.00

    "Боен магазин"

    9 епизод, магазинно предаване за бойни спортове, /п/

  • 18.00

    Баскетбол: Рио Бреоган - Барселона

    11 кръг, Лига Ендеса (2022-23), директно

  • 20.00

    Карабао Къп: Обзор на кръга

    3 епизод, предаване за английски футбол (2022-23), /п/

  • 20.30

    Германски шампионат за туристически автомобили: Обзор

    9 епизод, Обзор на сезон 2022, /п/

  • 21.30

    Футбол: Фрозиноне - Пиза

    17 кръг, Серия Б на Италия (2022-23), директно

  • 23.30

    Формула 1: Обзор

    Обзор на сезон 1999 във Формула 1, /п/

  • 00.30

    Футбол: Уигън Атлетик - Блекбърн Роувърс

    класика от Висшата лига (2007-08), /п/

  • 01.00

    Баскетбол: Детройт Пистънс - Лос Анджелис Лейкърс

    НБА (2022-23), директно

  • 03.30

    Баскетбол: Фуенлабрада - Уникаха

    11 кръг, Лига Ендеса (2022-23), /п/

  • 08.00

    Баскетбол: Фуенлабрада - Уникаха

    11 кръг, Лига Ендеса (2022-23), /п/

  • 10.00

    Баскетбол: Рио Бреоган - Барселона

    11 кръг, Лига Ендеса (2022-23), /п/

  • 12.00

    Баскетбол: Маями Хийт - Сан Антонио Спърс

    НБА (2022-23), /п/

  • 14.30

    Баскетбол: Детройт Пистънс - Лос Анджелис Лейкърс

    НБА (2022-23), /п/

  • 17.00

    "НБА Екшън"

    9 епизод, предаване за американски баскетбол (2022-23), /п/

  • 18.00

    Футбол: Фрозиноне - Пиза

    17 кръг, Серия Б на Италия (2022-23), /п/

  • 20.00

    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Бърнли

    22 кръг, Чемпиъншип (2022-23), /п/

  • 22.00

    Футбол: Съндърланд - Уест Бромич Албиън

    22 кръг, Чемпиъншип (2022-23), директно

  • 23.55

    Баскетбол: Реал Мадрид - Манреса

    11 кръг, Лига Ендеса (2022-23), /п/

  • 08.00

    Баскетбол: Гран Канария - Баскония

    11 кръг, Лига Ендеса (2022-23), /п/

  • 10.00

    Футбол: Блекбърн Роувърс - Престън Норт Енд

    22 кръг, Чемпиъншип (2022-23), /п/

  • 12.00

    Футбол: Суонси Сити - Норич Сити

    22 кръг, Чемпиъншип (2022-23), /п/

  • 14.00

    Футбол: Съндърланд - Уест Бромич Албиън

    22 кръг, Чемпиъншип (2022-23), /п/

  • 16.00

    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Бърнли

    22 кръг, Чемпиъншип (2022-23), /п/

  • 18.00

    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Бостън Селтикс

    НБА (2022-23), /п/

  • 20.30

    Баскетбол: Рио Бреоган - Барселона

    11 кръг, Лига Ендеса (2022-23), /п/

  • 22.30

    Баскетбол: Фуенлабрада - Уникаха

    11 кръг, Лига Ендеса (2022-23), /п/

  • 00.30

    Футбол: Фрозиноне - Пиза

    17 кръг, Серия Б на Италия (2022-23), /п/

  • 02.30

    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Голдън Стейт Уориърс

    НБА (2022-23), директно