програма

  • 08.00

    Футбол: Манчестър Сити - Брайтън & Хоув Албиън

    18 кръг, Висша лига, /п/

  • 10.00

    Футбол: Тотнъм Хотспър - Фулъм

    16 кръг, Висша лига, /п/

  • 12.00

    Футбол: Арсенал - Кристъл Палас

    18 кръг, Висша лига, /п/

  • 14.00

    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Уест Бромич Албиън

    19 кръг, Висша лига, /п/

  • 16.00

    Футбол: Лийдс Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън

    19 кръг, Висша лига, /п/

  • 18.00

    Европейски шампионат за състезания с камиони: Обзор

    1 кръг, Състезание в Унгария, /п/

  • 18.30

    "НБА Екшън"

    34 епизод, предаване за баскетбол от НБА (2020-21)

  • 19.30

    Студио "Футбол"

    директно

  • 20.00

    Футбол: Апоел Беер Шева - Арда

    Лига на конференциите, втори квалификационен кръг, реванш, директно

  • 21.55

    Студио "Футбол"

    директно

  • 22.30

    "Светът на Висшата лига"

    2 епизод, предаване за английски футбол (2021-22)

  • 23.00

    "Легендите на бокса"

    30 епизод, класически боксови мачове

  • 00.00

    Германски шампионат за туристически автомобили: Обзор

    2 кръг, Лаузитцринг, /п/

  • 08.00

    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Бърнли

    19 кръг, Висша лига, /п/

  • 10.00

    Футбол: Фулъм - Челси

    19 кръг, Висша лига, /п/

  • 12.00

    "НБА Екшън"

    34 епизод, предаване за баскетбол от НБА (2020-21), /п/

  • 13.00

    "Легендите на бокса"

    30 епизод, класически боксови мачове, /п/

  • 14.00

    Футбол: Лестър Сити - Саутхямптън

    19 кръг, Висша лига, /п/

  • 16.00

    Футбол: Шефилд Юнайтед - Тотнъм Хотспър

    19 кръг, Висша лига, /п/

  • 18.00

    Футбол: Ливърпул - Манчестър Юнайтед

    19 кръг, Висша лига, /п/

  • 20.00

    Трофей на Германския туристически шампионат: Състезание

    2 кръг, Лаузитцринг, ден 1, /п/

  • 21.00

    Футбол: Манчестър Сити - Кристъл Палас

    19 кръг, Висша лига, /п/

  • 23.00

    Футбол: Арсенал - Нюкасъл Юнайтед

    19 кръг, Висша лига, /п/

  • 08.00

    "Легендите на бокса"

    30 епизод, класически боксови мачове, /п/

  • 09.00

    "НБА Екшън"

    34 епизод, предаване за баскетбол от НБА (2020-21), /п/

  • 10.00

    Футбол: Лестър Сити - Челси

    18 кръг, Висша лига, /п/

  • 12.00

    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Уест Бромич Албиън

    18 кръг, Висша лига, /п/

  • 14.00

    Студио "Втора Бундеслига"

    директно

  • 14.30

    Футбол: Хановер - Ханза Росток

    2 кръг, Втора Бундеслига (2021-22), директно

  • 16.25

    Студио "Втора Бундеслига"

    директно

  • 17.00

    "Светът на Висшата лига"

    2 епизод, предаване за английски футбол (2021-22), /п/

  • 17.30

    Европейски шампионат за състезания с камиони: Обзор

    1 кръг, Състезание в Унгария, /п/

  • 18.00

    Футбол: Манчестър Сити - Астън Вила

    1 кръг, Висша лига, /п/

  • 20.00

    Трофей на Германския туристически шампионат: Състезание

    2 кръг, Лаузитцринг, ден 2, /п/

  • 21.00

    Футбол: Фулъм - Манчестър Юнайтед

    18 кръг, Висша лига, /п/

  • 23.00

    Футбол: Ливърпул - Бърнли

    18 кръг, Висша лига, /п/

  • 08.00

    Висша лига: Разширен обзор на сезона

    предаване за английски футбол (2020-21), /п/

  • 10.00

    Футбол: Астън Вила - Нюкасъл Юнайтед

    11 кръг, Висша лига, /п/

  • 12.00

    Футбол: Кристъл Палас - Уест Хям Юнайтед

    20 кръг, Висша лига, /п/

  • 14.00

    Студио "Втора Бундеслига"

    директно

  • 14.30

    Футбол: Хамбургер - Динамо Дрезден

    2 кръг, Втора Бундеслига, директно

  • 16.25

    Студио "Втора Бундеслига"

    директно

  • 17.00

    "НБА Екшън"

    34 епизод, предаване за баскетбол от НБА (2020-21), /п/

  • 18.00

    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Лийдс Юнайтед

    20 кръг, Висша лига, /п/

  • 20.00

    "Светът на Висшата лига"

    2 епизод, предаване за английски футбол (2021-22), /п/

  • 20.30

    Европейски шампионат за състезания с камиони: Обзор

    2 кръг, Състезание в Германия, /п/

  • 21.00

    Футбол: Саутхямптън - Арсенал

    20 кръг, Висша лига, /п/

  • 23.00

    Футбол: Уест Бромич Албиън - Манчестър Сити

    20 кръг, Висша лига, /п/

  • 08.00

    Футбол: Бърнли - Астън Вила

    20 кръг, Висша лига, /п/

  • 10.00

    Футбол: Челси - Уулвърхямптън Уондърърс

    20 кръг, Висша лига, /п/

  • 12.00

    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Фулъм

    20 кръг, Висша лига, /п/

  • 14.00

    Футбол: Евертън - Лестър Сити

    20 кръг, Висша лига, /п/

  • 16.00

    Футбол: Манчестър Юнайтед - Шефилд Юнайтед

    20 кръг, Висша лига, /п/

  • 18.00

    Футбол: Тотнъм Хотспър - Ливърпул

    20 кръг, Висша лига, /п/

  • 20.00

    Футбол: Евертън - Нюкасъл Юнайтед

    21 кръг, Висша лига, /п/

  • 22.00

    Футбол: Манчестър Сити - Шефилд Юнайтед

    21 кръг, Висша лига, /п/

  • 00.00

    Футбол: Кристъл Палас - Уулвърхямптън Уондърърс

    21 кръг, Висша лига, /п/

  • 08.00

    Футбол: Уест Бромич Албиън - Фулъм

    21 кръг, Висша лига, /п/

  • 10.00

    Футбол: Арсенал - Манчестър Юнайтед

    21 кръг, Висша лига, /п/

  • 12.00

    Футбол: Саутхямптън - Астън Вила

    21 кръг, Висша лига, /п/

  • 14.00

    Футбол: Челси - Бърнли

    21 кръг, Висша лига, /п/

  • 16.00

    Футбол: Лестър Сити - Лийдс Юнайтед

    21 кръг, Висша лига, /п/

  • 18.00

    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Ливърпул

    21 кръг, Висша лига, /п/

  • 20.00

    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Тотнъм Хотспър

    21 кръг, Висша лига, /п/

  • 22.00

    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Арсенал

    22 кръг, Висша лига, /п/

  • 00.00

    Футбол: Шефилд Юнайтед - Уест Бромич Албиън

    22 кръг, Висша лига, /п/

  • 08.00

    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Кристъл Палас

    22 кръг, Висша лига, /п/

  • 10.00

    Футбол: Манчестър Юнайтед - Саутхямптън

    22 кръг, Висша лига, /п/

  • 12.00

    Футбол: Бърнли - Манчестър Сити

    22 кръг, Висша лига, /п/

  • 14.00

    Футбол: Фулъм - Лестър Сити

    22 кръг, Висша лига, /п/

  • 16.00

    Футбол: Лийдс Юнайтед - Евертън

    22 кръг, Висша лига, /п/

  • 18.00

    Футбол: Астън Вила - Уест Хям Юнайтед

    22 кръг, Висша лига, /п/

  • 20.00

    Футбол: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън

    22 кръг, Висша лига, /п/

  • 22.00

    Футбол: Тотнъм Хотспър - Челси

    22 кръг, Висша лига, /п/

  • 00.00

    Футбол: Астън Вила - Арсенал

    23 кръг, Висша лига, /п/