програма

  • 08.00

    Порше Карера Къп

    5 кръг, Нюрбургринг, състезание 1, /п/

  • 09.00

    Порше Карера Къп

    5 кръг, Нюрбургринг, състезание 2, /п/

  • 10.00

    "Седмично в Бундеслигата"

    2 епизод, предаване за германски футбол (2022-23), /п/

  • 10.30

    Футбол: Фрайбург - Борусия Дортмунд

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 12.30

    "Бундеслига Токшоу"

    2 епизод, предаване за германски футбол (2022-23), /п/

  • 13.30

    Студио "Бундеслига"

    директно

  • 14.00

    Футбол: Арминия Билефелд - Хамбургер

    4 кръг, Втора Бундеслига (2022-23), директно

  • 15.55

    Студио "Бундеслига"

    директно

  • 16.30

    Футбол: Байер Леверкузен - Аугсбург

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), директно

  • 18.25

    Студио "Бундеслига"

    директно

  • 18.35

    Купа на Германия: Обзор

    1 кръг, предаване за германски футбол (2022-23), /п/

  • 19.30

    Футбол: Шалке 04 - Борусия Мьонхенгладбах

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), директно

  • 21.40

    Студио "Лига 1"

    директно

  • 22.00

    Футбол: Пари Сен Жермен - Монпелие

    2 кръг, Лига 1 на Франция (2022-23), директно

  • 23.55

    Студио "Лига 1"

    директно

  • 00.15

    Футбол: Рб Лайпциг - Кьолн

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), запис

  • 02.15

    Футбол: Арминия Билефелд - Хамбургер

    4 кръг, Втора Бундеслига (2022-23), /п/

  • 08.00

    Футбол: Шалке 04 - Борусия Мьонхенгладбах

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 10.00

    Футбол: Байер Леверкузен - Аугсбург

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 12.00

    Купа на Германия: Обзор

    1 кръг, предаване за германски футбол (2022-23), /п/

  • 13.00

    "Катар ни очаква"

    10 епизод, предаване за Мондиал 2022, /п/

  • 13.30

    Съботен обзор на Бундеслигата

    2 епизод, предаване за германски футбол (2022-23)

  • 14.30

    Футбол: Санкт Паули - Магдебург

    4 кръг, Втора Бундеслига (2022-23), директно

  • 16.30

    Футбол: Майнц - Унион Берлин

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), директно

  • 18.30

    Футбол: Байерн Мюнхен - Волфсбург

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), директно

  • 20.30

    Футбол: Херта Берлин - Айнтрахт Франкфурт

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), запис

  • 22.30

    Футбол: Санкт Паули - Магдебург

    4 кръг, Втора Бундеслига (2022-23), /п/

  • 00.30

    Футбол: Кайзерслаутерн - Падерборн

    4 кръг, Втора Бундеслига (2022-23), /п/

  • 08.00

    Футбол: Майнц - Унион Берлин

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 10.00

    Футбол: Байерн Мюнхен - Волфсбург

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 12.00

    Футбол: Херта Берлин - Айнтрахт Франкфурт

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 14.00

    "Катар ни очаква"

    10 епизод, предаване за Мондиал 2022, /п/

  • 14.30

    Футбол: Хофенхайм - Бохум

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), запис

  • 16.30

    Футбол: Рб Лайпциг - Кьолн

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 18.30

    Неделен обзор на Бундеслигата

    2 епизод, предаване за германски футбол (2022-23)

  • 19.30

    Лига 1: Обзор на кръга

    2 епизод, предаване за френски футбол (2022-23)

  • 20.30

    Футбол: Пари Сен Жермен - Монпелие

    2 кръг, Лига 1 на Франция (2022-23), /п/

  • 22.30

    Футбол: Байер Леверкузен - Аугсбург

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 00.30

    Футбол: Холщайн Кийл - Айнтрахт Брауншвайг

    4 кръг, Втора Бундеслига (2022-23), /п/

  • 08.00

    Футбол: Санкт Паули - Магдебург

    4 кръг, Втора Бундеслига (2022-23), /п/

  • 10.00

    Футбол: Хофенхайм - Бохум

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 12.00

    Футбол: Шалке 04 - Борусия Мьонхенгладбах

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 14.00

    Неделен обзор на Бундеслигата

    2 епизод, предаване за германски футбол (2022-23), /п/

  • 15.00

    Футбол: Арминия Билефелд - Хамбургер

    4 кръг, Втора Бундеслига (2022-23), /п/

  • 17.00

    Футбол: Байерн Мюнхен - Волфсбург

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 19.00

    Футбол: Фрайбург - Борусия Дортмунд

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 21.00

    Втора Бундеслига: Обзор

    4 епизод, предаване за германски футбол (2022-23), /п/

  • 21.30

    Лига 1: Обзор на кръга

    2 епизод, предаване за френски футбол (2022-23)

  • 22.30

    Футбол: Херта Берлин - Айнтрахт Франкфурт

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 00.30

    Футбол: Кайзерслаутерн - Падерборн

    4 кръг, Втора Бундеслига (2022-23), /п/

  • 07.30

    Футбол: Вердер Бремен - Щутгарт

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 09.30

    Футбол: Рб Лайпциг - Кьолн

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 11.30

    Футбол: Майнц - Унион Берлин

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 13.30

    Футбол: Байер Леверкузен - Аугсбург

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 15.30

    Футбол: Херта Берлин - Айнтрахт Франкфурт

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 17.30

    Втора Бундеслига: Обзор

    4 епизод, предаване за германски футбол (2022-23), /п/

  • 18.00

    "Бундеслига Токшоу"

    3 епизод, предаване за германски футбол (2022-23), директно

  • 19.00

    Футбол: Шалке 04 - Борусия Мьонхенгладбах

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 21.00

    Футбол: Байерн Мюнхен - Волфсбург

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 23.00

    Футбол: Хофенхайм - Бохум

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 01.00

    Футбол: Дармщат - Ханза Рощок

    4 кръг, Втора Бундеслига (2022-23), /п/

  • 08.00

    Футбол: Пари Сен Жермен - Монпелие

    2 кръг, Лига 1 на Франция (2022-23), /п/

  • 10.00

    Футбол: Аячо - Ланс

    2 кръг, Лига 1 на Франция (2022-23), /п/

  • 12.00

    Футбол: Ница - Страсбург

    2 кръг, Лига 1 на Франция (2022-23), /п/

  • 14.00

    Футбол: Нант - Лил

    2 кръг, Лига 1 на Франция (2022-23), /п/

  • 16.00

    Футбол: Лориен - Лион

    2 кръг, Лига 1 на Франция (2022-23), /п/

  • 18.00

    "Катар ни очаква"

    11 епизод, предаване за Мондиал 2022

  • 18.30

    "Седмично в Бундеслигата"

    3 епизод, предаване за германски футбол (2022-23)

  • 19.15

    "Бундеслига Токшоу"

    3 епизод, предаване за германски футбол (2022-23), /п/

  • 20.15

    Студио "Лига Европа"

    директно

  • 20.45

    Футбол: Лудогорец - Жалгирис

    Лига Европа, плейоф, първи мач (2022-23), директно

  • 22.40

    Студио "Лига Европа"

    директно

  • 23.15

    Футбол: Нюрнберг - Хайденхайм

    4 кръг, Втора Бундеслига (2022-23), /п/

  • 01.15

    Футбол: Хановер - Ян Регенсбург

    4 кръг, Втора Бундеслига (2022-23), /п/

  • 08.00

    Футбол: Хофенхайм - Бохум

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 10.00

    Футбол: Шалке 04 - Борусия Мьонхенгладбах

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 12.00

    Неделен обзор на Бундеслигата

    2 епизод, предаване за германски футбол (2022-23), /п/

  • 13.00

    Втора Бундеслига: Обзор

    4 епизод, предаване за германски футбол (2022-23), /п/

  • 13.30

    Футбол: Лудогорец - Жалгирис

    Лига Европа, плейоф, първи мач (2022-23), /п/

  • 15.30

    "Бундеслига Токшоу"

    3 епизод, предаване за германски футбол (2022-23), /п/

  • 16.30

    Футбол: Байерн Мюнхен - Волфсбург

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 18.30

    Футбол: Фрайбург - Борусия Дортмунд

    2 кръг, Бундеслига (2022-23), /п/

  • 20.30

    "Седмично в Бундеслигата"

    3 епизод, предаване за германски футбол (2022-23), /п/

  • 21.00

    Студио "Бундеслига"

    директно

  • 21.30

    Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Херта Берлин

    3 кръг, Бундеслига (2022-23), директно

  • 23.25

    Студио "Бундеслига"

    директно

  • 23.45

    Футбол: Холщайн Кийл - Айнтрахт Брауншвайг

    4 кръг, Втора Бундеслига (2022-23), /п/

  • 01.45

    Футбол: Кайзерслаутерн - Падерборн

    4 кръг, Втора Бундеслига (2022-23), /п/