програма

  • 08.00

    Тенис: Русия - Швеция

    Купа Дейвис (2021), четвъртфинал, /п/

  • 14.00

    "Поверително от Формула 1"

    22 епизод, предаване за Формула 1 (2021), /п/

  • 14.30

    Футбол: Обзор на кръга

    15 епизод, Втора Бундеслига (2021-22), /п/

  • 15.00

    Футбол: Рб Лайпциг - Байер Леверкузен

    13 кръг, Бундеслига (2021-22), /п/

  • 17.00

    Тенис: Хърватия - Сърбия

    Купа Дейвис (2021), полуфинал, директно

  • 23.00

    "Бундеслига Токшоу"

    14 епизод, предаване за германски футбол (2021-22), /п/

  • 00.00

    Футбол: Нюрнберг - Санкт Паули

    15 кръг, Втора Бундеслига (2021-22), /п/

  • 02.00

    Футбол: Херта Берлин - Аугсбург

    13 кръг, Бундеслига (2021-22), /п/

  • 08.00

    Тенис: Хърватия - Сърбия

    Купа Дейвис (2021), полуфинал, /п/

  • 14.00

    Тенис: Русия - Германия

    Купа Дейвис (2021), полуфинал, директно

  • 19.55

    Студио "НБА"

    директно

  • 20.00

    Баскетбол: Ню Йорк Никс - Денвър Нъгетс

    НБА (2021-22), директно

  • 22.10

    Студио "НБА"

    директно

  • 22.30

    Футбол: Байер Леверкузен - Гройтер Фюрт

    14 кръг, Бундеслига (2021-22), запис

  • 00.25

    Футбол: Зандхаузен - Падерборн

    16 кръг, Втора Бундеслига (2021-22), запис

  • 07.35

    Тенис: Русия - Германия

    Купа Дейвис (2021), полуфинал, /п/

  • 13.30

    Съботен обзор на Бундеслигата

    14 епизод, предаване за германски футбол (2021-22)

  • 14.30

    Футбол: Хановер - Хамбургер

    16 кръг, Втора Бундеслига (2021-22), директно

  • 16.30

    "Поверително от Формула 1"

    22 епизод, предаване за Формула 1 (2021), /п/

  • 17.00

    Тенис: Мач 14

    Купа Дейвис (2021), финал, директно

  • 23.00

    Футбол: Щутгарт - Херта Берлин

    14 кръг, Бундеслига (2021-22), запис

  • 01.00

    Баскетбол: Атланта Хоукс - Шарлът Хорнетс

    НБА (2021-22), директно

  • 07.00

    Тенис: Мач 14

    Купа Дейвис (2021), финал, /п/

  • 13.00

    Футбол: Аугсбург - Бохум

    14 кръг, Бундеслига (2021-22), запис

  • 15.00

    Футбол: Арминия Билефелд - Кьолн

    14 кръг, Бундеслига (2021-22), запис

  • 17.00

    Неделен обзор на Бундеслигата

    14 епизод, предаване за германски футбол (2021-22)

  • 18.00

    Баскетбол: Цмоки - УНИКС

    ВТБ Лига, директно

  • 20.00

    Футбол: Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт

    14 кръг, Бундеслига (2021-22), запис

  • 22.00

    Футбол: Хановер - Хамбургер

    16 кръг, Втора Бундеслига (2021-22), /п/

  • 00.00

    Баскетбол: Цмоки - УНИКС

    ВТБ Лига, /п/

  • 07.00

    Баскетбол: Цмоки - УНИКС

    ВТБ Лига, /п/

  • 09.00

    Футбол: Зандхаузен - Падерборн

    16 кръг, Втора Бундеслига (2021-22), /п/

  • 11.00

    Футбол: Байер Леверкузен - Гройтер Фюрт

    14 кръг, Бундеслига (2021-22), /п/

  • 13.00

    Футбол: Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт

    14 кръг, Бундеслига (2021-22), /п/

  • 15.00

    Баскетбол: Атланта Хоукс - Шарлът Хорнетс

    НБА (2021-22), /п/

  • 17.30

    Футбол: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

    14 кръг, Бундеслига (2021-22), /п/

  • 19.30

    Футбол: Обзор на кръга

    16 епизод, Втора Бундеслига (2021-22)

  • 20.00

    Баскетбол: Ню Йорк Никс - Денвър Нъгетс

    НБА (2021-22), /п/

  • 22.30

    Неделен обзор на Бундеслигата

    14 епизод, предаване за германски футбол (2021-22), /п/

  • 01.30

    Програмна пауза

  • 07.30

    Баскетбол: Атланта Хоукс - Шарлът Хорнетс

    НБА (2021-22), /п/

  • 10.00

    Футбол: Унион Берлин - Рб Лайпциг

    14 кръг, Бундеслига (2021-22), /п/

  • 12.00

    Футбол: Вердер Бремен - Ерцгебирге Ауе

    16 кръг, Втора Бундеслига (2021-22), /п/

  • 14.00

    Футбол: Майнц - Волфсбург

    14 кръг, Бундеслига (2021-22), /п/

  • 16.00

    Хокей на лед: Трактор - СКА

    Континентална хокейна лига, директно

  • 18.30

    "Специално от Бундеслигата"

    6 епизод, предаване за германски футбол (2021-22), /п/

  • 19.00

    "Бундеслига Токшоу"

    15 епизод, предаване за германски футбол (2021-22)

  • 20.00

    "Поверително от Формула 1"

    23 епизод, предаване за Формула 1 (2021)

  • 20.30

    Футбол: Щутгарт - Херта Берлин

    14 кръг, Бундеслига (2021-22), /п/

  • 22.30

    Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Фрайбург

    14 кръг, Бундеслига (2021-22), /п/

  • 00.30

    Хокей на лед: Трактор - СКА

    Континентална хокейна лига, /п/

  • 07.00

    Футбол: Санкт Паули - Шалке 04

    16 кръг, Втора Бундеслига (2021-22), /п/

  • 09.00

    Хокей на лед: Трактор - СКА

    Континентална хокейна лига, /п/

  • 11.00

    Футбол: Арминия Билефелд - Кьолн

    14 кръг, Бундеслига (2021-22), /п/

  • 13.00

    Тенис: Мач 14

    Купа Дейвис (2021), финал, /п/

  • 19.00

    "Седмично в Бундеслигата"

    18 епизод, предаване за германски футбол (2021-22)

  • 19.30

    "Специално от Бундеслигата"

    7 епизод, предаване за германски футбол (2021-22), /п/

  • 20.00

    "Бундеслига Токшоу"

    15 епизод, предаване за германски футбол (2021-22), /п/

  • 21.00

    "Формула 1 Токшоу"

    35 епизод, предаване за Формула 1 (2021), директно

  • 22.00

    Футбол: Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен

    14 кръг, Бундеслига (2021-22), /п/

  • 00.00

    Футбол: Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт

    14 кръг, Бундеслига (2021-22), /п/

  • 02.00

    "Бокс без ръкавици"

    27 епизод, Бойна вечер, Тампа, директно

  • 05.30

    Футбол: Зандхаузен - Падерборн

    16 кръг, Втора Бундеслига (2021-22), /п/