програма

  • 08.00

    Футбол: Левски - Царско село

    3 кръг, efbet Лига, /п/

  • 10.00

    Футбол: Ботев Пловдив - Берое

    3 кръг, efbet Лига, /п/

  • 12.00

    Студио "Формула 1"

    /п/

  • 12.30

    Формула 1: Състезание

    7 кръг, Голяма награда на Франция (2021), /п/

  • 14.30

    Студио "Формула 1"

    /п/

  • 15.00

    Футбол: Локомотив София - Пирин

    9 кръг, Втора професионална лига, /п/

  • 17.00

    Футбол: Лудогорец - Хаймщетен

  • 18.30

    Европейски шампионат за състезания с камиони: Обзор

    1 кръг, Състезание в Унгария, /п/

  • 19.00

    Германски туристически шампионат: Квалификация

  • 19.30

    Германски туристически шампионат: Състезание

  • 20.30

    Формула 1: Обзор

  • 21.00

    "Дневник НБА"

  • 21.30

    Баскетбол

  • 02.00

    Формула 1: Обзор

  • 02.00

    Футбол: Лудогорец - Клуж

  • 02.30

    "Дневник НБА"

  • 08.00

    Формула 1: Първа тренировка

  • 09.00

    Формула 1: Втора тренировка

  • 10.00

    Формула 1: Трета тренировка

  • 11.00

    Футбол: Берое - Ботев Враца

  • 13.00

    Футбол: Лудогорец - Хаймщетен

  • 14.30

    "Головете на кръга"

  • 15.00

    Футбол: Миньор - Кариана

  • 17.00

    Футбол: Лудогорец - Клуж

  • 19.00

    Германски туристически шампионат: Обзор

  • 20.00

    "Формула 1 Екстра: Франция"

  • 21.00

    "Дневник НБА"

  • 21.30

    Баскетбол

  • 01.00

    Германски туристически шампионат: Обзор

  • 02.00

    "Легендите на бокса"

  • 02.00

    "Формула 1 Екстра: Франция"

  • 03.00

    "Дневник НБА"

  • 08.00

    Студио "Формула 1"

  • 08.30

    Формула 1: Квалификация

  • 09.30

    Студио "Формула 1"

  • 10.00

    "Формула 1 Екстра: Франция"

  • 11.00

    Формула 1: Обзор

  • 11.30

    Германски туристически шампионат: Обзор

  • 12.30

    "Головете на кръга"

  • 13.00

    Футбол: Лудогорец - Клуж

  • 15.00

    Трофей на Германския туристически шампионат: Състезание

  • 15.45

    Трофей на Германския туристически шампионат: Състезание

  • 16.30

    Студио "Футбол"

  • 17.00

    Футбол: Лудогорец - Ференцварош

  • 18.55

    Студио "Футбол"

  • 19.30

    "Сезонът на Лудогорец"

  • 20.30

    "Поверително от Формула 1"

  • 21.00

    "Дневник НБА"

  • 21.30

    Баскетбол

  • 02.00

    "Поверително от Формула 1"

  • 02.00

    Футбол: Лудогорец - Ференцварош

  • 02.30

    Формула 1: Обзор

  • 03.00

    "Дневник НБА"

  • 03.30

    Баскетбол

  • 08.00

    Студио "Формула 1"

  • 08.30

    Формула 1: Състезание

  • 10.30

    Студио "Формула 1"

  • 11.00

    "Поверително от Формула 1"

  • 11.30

    Германски туристически шампионат: Квалификация

  • 12.00

    Германски туристически шампионат: Състезание

  • 13.00

    Футбол

  • 15.00

    Футбол: Пирин - Миньор

  • 17.00

    Футбол: Арда - Ботев Пловдив

  • 19.00

    Футбол: Лудогорец - Ференцварош

  • 21.00

    "Дневник НБА"

  • 21.30

    Баскетбол

  • 02.00

    "Героите на сезона в efbet Лига"

  • 02.00

    Футбол

  • 03.00

    "Дневник НБА"

  • 08.00

    Футбол: Монтана - Левски

  • 10.00

    Футбол: Лудогорец - Ференцварош

  • 12.00

    "Героите на сезона в efbet Лига"

  • 13.00

    Футбол: Нагоя Грампус - Поханг Стийлърс

  • 15.00

    Футбол: Септември София - Литекс

  • 17.00

    Футбол: Тампайнс Роувърс - Гамба Осака

  • 19.00

    Формула 1: Първа тренировка

  • 20.00

    Формула 1: Втора тренировка

  • 21.00

    "Дневник НБА"

  • 21.30

    Баскетбол

  • 02.00

    "Головете на сезона в efbet Лига"

  • 02.00

    Футбол: Нагоя Грампус - Поханг Стийлърс

  • 03.00

    "Дневник НБА"

  • 03.30

    Баскетбол

  • 05.40

    Програмна пауза

  • 08.00

    Футбол: ЦСКА - Славия

  • 10.00

    Футбол: Лудогорец - Локомотив Пловдив

  • 12.00

    "Головете на сезона в efbet Лига"

  • 13.00

    Футбол

  • 15.00

    Футбол: Локомотив ГО - Хебър

  • 17.00

    Германски туристически шампионат: Обзор

  • 18.00

    Формула 1: Трета тренировка

  • 19.00

    Студио "Формула 1"

  • 19.30

    Формула 1: Квалификация

  • 20.30

    Студио "Формула 1"

  • 21.00

    "Дневник НБА"

  • 21.30

    Баскетбол

  • 02.00

    Футбол

  • 02.00

    "Головете на сезона в efbet Лига"

  • 03.00

    "Дневник НБА"

  • 08.00

    Футбол: Лудогорец - Ференцварош

  • 10.00

    Футбол: Черно море - ЦСКА

  • 12.00

    "Головете на сезона в efbet Лига"

  • 13.00

    Футбол: Порт - Гуанджоу

  • 15.00

    Футбол: Литекс - Кариана

  • 17.00

    Футбол: Лудогорец - Берое

  • 17.30

    Студио "Футбол"

  • 18.00

    Футбол: Лудогорец - ЛАСК Линц

  • 19.55

    Студио "Футбол"

  • 20.30

    "Головете на кръга"

  • 21.00

    "Дневник НБА"

  • 21.30

    Баскетбол

  • 00.30

    Формула 1: Състезание

  • 02.00

    Студио "Формула 1"

  • 02.30

    Студио "Формула 1"

  • 03.00

    "Дневник НБА"

  • 03.30

    Баскетбол