програма

  • 08.00

    Футбол: Спартак Варна - Хебър

    11 кръг, Втора професионална лига (2021-22), /п/

  • 10.00

    Футбол: Словения - Сърбия

    УЕФА Лига на нациите, дивизия B, №4, /п/

  • 12.00

    Футбол: Азербайджан - Беларус

    4 кръг, УЕФА Лига на нациите, дивизия C, група №3, /п/

  • 14.00

    Футбол: Полша - Белгия

    УЕФА Лига на нациите, дивизия A, №4, /п/

  • 16.00

    Футбол: ЦСКА - РБ Залцбург

    Международен приятелски мач, /п/

  • 18.00

    "Домът на футбола - най-доброто"

    48 епизод, предаване за български футбол (2021-22) , /п/

  • 19.00

    Футбол: Левски - Берое

    6 кръг, efbet Лига (2021-22), /п/

  • 21.00

    Red Bull Formula 1 Showrun

    събитие от Формула 1, Пловдив 2022, запис

  • 23.00

    "Мото Спорт Xtra"

    9 епизод, предаване за български моторни спортове (2022), /п/

  • 23.30

    "Преглед на сезона в efbet Лига"

    предаване за български футбол (2021-22), /п/

  • 08.00

    Футбол: Арда - Локомотив София

    6 кръг, efbet Лига (2021-22), /п/

  • 10.00

    Футбол: Полша - Белгия

    УЕФА Лига на нациите, дивизия A, №4, /п/

  • 12.00

    Футбол: ЦСКА - Кематен

    Международен приятелски мач, /п/

  • 14.00

    Red Bull Formula 1 Showrun

    събитие от Формула 1, Пловдив 2022, /п/

  • 16.00

    "Домът на футбола - най-доброто"

    48 епизод, предаване за български футбол (2021-22) , /п/

  • 17.00

    "Легендите на бокса"

    24 епизод, класически боксови мачове, /п/

  • 18.00

    Футбол: Пирин - Лудогорец

    6 кръг, efbet Лига (2021-22), /п/

  • 20.00

    Футбол: ЦСКА - РБ Залцбург

    Международен приятелски мач, /п/

  • 22.00

    "Бокс без ръкавици"

    Бойна вечер в Джаксън, /п/

  • 07.30

    Футбол: Миньор Перник - Струмска Слава

    12 кръг, Втора професионална лига (2021-22), /п/

  • 09.30

    Футбол: ЦСКА 1948 - Ботев Враца

    7 кръг, efbet Лига (2021-22), /п/

  • 11.30

    Футбол: ЦСКА - РБ Залцбург

    Международен приятелски мач, /п/

  • 13.30

    Футбол: Босна и Херцеговина - Румъния

    УЕФА Лига на нациите, дивизия B, №3, /п/

  • 15.30

    Футбол: Локомотив София - Локомотив Пловдив

    Купа на България, 1/8 финали, /п/

  • 17.30

    Студио "Футбол"

    директно

  • 18.00

    Футбол: ЦСКА - Сепси

    Международен приятелски мач, директно

  • 19.55

    Студио "Футбол"

    директно

  • 20.30

    Red Bull Formula 1 Showrun

    събитие от Формула 1, Пловдив 2022, /п/

  • 22.30

    "Домът на футбола - най-доброто"

    48 епизод, предаване за български футбол (2021-22) , /п/

  • 23.30

    Футбол: ЦСКА - Сепси

    Международен приятелски мач, /п/

  • 08.00

    Футбол: Марица - Хебър

    13 кръг, Втора професионална лига (2021-22), /п/

  • 10.00

    Футбол: Локомотив София - Пирин

    7 кръг, efbet Лига (2021-22), /п/

  • 12.00

    Футбол: ЦСКА - Сепси

    Международен приятелски мач, /п/

  • 14.00

    Футбол: Република Ирландия - Украйна

    УЕФА Лига на нациите, дивизия B, №1, /п/

  • 16.00

    Футбол: Лудогорец - Черно море

    7 кръг, efbet Лига (2021-22), /п/

  • 18.00

    "Поверително от Формула 1"

    9 епизод, предаване за Формула 1 (2022), /п/

  • 18.30

    Студио "Футбол"

    директно

  • 19.00

    Футбол: ЦСКА - Ференцварош

    Международен приятелски мач, директно

  • 20.55

    Студио "Футбол"

    директно

  • 21.30

    Европейски шампионат за състезания с камиони: Обзор

    1 епизод, Състезание в Мизано , /п/

  • 22.00

    Футбол: Левски - Септември Симитли

    Купа на България, 1/8 финали, /п/

  • 00.00

    Футбол: ЦСКА - Ференцварош

    Международен приятелски мач, /п/

  • 08.00

    Футбол: Етър - Септември София

    14 кръг, Втора професионална лига (2021-22), /п/

  • 10.00

    Футбол: ЦСКА - Ференцварош

    Международен приятелски мач, /п/

  • 12.00

    Red Bull Formula 1 Showrun

    събитие от Формула 1, Пловдив 2022, /п/

  • 14.00

    Футбол: Германия - Италия

    4 кръг, УЕФА Лига на нациите, дивизиа А, група №3, /п/

  • 16.00

    Футбол: ЦСКА - Сепси

    Международен приятелски мач, /п/

  • 18.00

    Футбол: Славия - Пирин

    Купа на България, 1/8 финали, /п/

  • 20.00

    "Домът на футбола - най-доброто"

    49 епизод, предаване за български футбол (2021-22) , запис

  • 21.00

    Сезонът на Лудогорец 2021-22

    предаване за български футбол , /п/

  • 22.00

    Сезонът на Левски 2021-22

    предаване за български футбол , /п/

  • 23.00

    Сезонът на ЦСКА 2021-22

    предаване за български футбол , /п/

  • 00.00

    Сезонът на Ботев Пловдив 2021-22

    предаване за български футбол , /п/

  • 01.00

    Футбол: Берое - Черно море

    Купа на България, 1/8 финали, /п/

  • 08.00

    Футбол: ЦСКА - Сепси

    Международен приятелски мач, /п/

  • 10.00

    Сезонът на Черно море 2021-22

    предаване за български футбол , /п/

  • 11.00

    "Домът на футбола - най-доброто"

    49 епизод, предаване за български футбол (2021-22) , /п/

  • 12.00

    Футбол: ЦСКА - Ференцварош

    Международен приятелски мач, /п/

  • 14.00

    Сезонът на Славия 2021-22

    предаване за български футбол , /п/

  • 15.00

    Сезонът на Локомотив Пловдив 2021-22

    предаване за български футбол , /п/

  • 16.00

    Сезонът на Берое 2021-22

    предаване за български футбол , /п/

  • 17.00

    Сезонът на ЦСКА 1948 2021-22

    предаване за български футбол , /п/

  • 18.00

    "Преглед на сезона в efbet Лига"

    предаване за български футбол (2021-22), /п/

  • 19.00

    Европейски шампионат за състезания с камиони: Обзор

    2 епизод, Състезание в Хунгароринг, /п/

  • 19.30

    Баскетбол: Латвия - Сърбия

    5 кръг, Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023, директно

  • 21.30

    Баскетбол: Белгия - Словакия

    5 кръг, Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023, директно

  • 23.15

    Бокс: Оскар Ривас - Райън Розицки

    боксова вечер (WBC), Монреал , /п/

  • 08.00

    Футбол: Германия - Италия

    4 кръг, УЕФА Лига на нациите, дивизиа А, група №3, /п/

  • 10.00

    Футбол: ЦСКА - Сепси

    Международен приятелски мач, /п/

  • 12.00

    Сезонът на Арда 2021-22

    предаване за български футбол , /п/

  • 13.00

    Сезонът на Локомотив София 2021-22

    предаване за български футбол , /п/

  • 14.00

    Баскетбол: Латвия - Сърбия

    5 кръг, Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023, /п/

  • 16.00

    Баскетбол: Белгия - Словакия

    5 кръг, Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023, /п/

  • 18.00

    "Домът на футбола - най-доброто"

    49 епизод, предаване за български футбол (2021-22) , /п/

  • 19.00

    "Мото Спорт Xtra"

    10 епизод, предаване за български моторни спортове (2022), /п/

  • 19.30

    Сезонът на Пирин 2021-22

    предаване за български футбол , /п/

  • 20.30

    Баскетбол: Испания - Северна Македония

    5 кръг, Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023, директно

  • 22.15

    Футбол: Лудогорец - Локомотив Горна Оряховица

    Купа на България, 1/8 финали, /п/

  • 00.15

    Футбол: Черно море - Ботев Пловдив

    класика от efbet Лига (2017-18)

  • 00.45

    Баскетбол: Испания - Северна Македония

    5 кръг, Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023, /п/