програма

  • 08.00

    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2020-21), 7-и кръг /п/

  • 09.00

    Студио: Обзор на кръга в efbet Лига (2020-21), 6-и кръг /п/

  • 10.00

    „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2020-21), 8-и епизод /п/

  • 11.00

    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Русия, директно

  • 12.30

    „Головете на кръга”, обзорно предаване за efbet Лига (2020-21), 6-и кръг /п/

  • 13.00

    Футбол: ЦСКА – Б36 Торшавн, квалификационен мач от Лига Европа /п/

  • 15.00

    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Русия, директно

  • 16.30

    „Героите на кръга“, предаване за efbet Лига (2020-21), 6-и кръг /п/

  • 17.00

    „Преди кръга”, предаване за български футбол (2020-21), 7-и кръг /п/

  • 18.15

    Студио „Футбол”, директно

  • 18.45

    Футбол: Ботев Враца – Монтана, мач от efbet Лига, директно

  • 20.40

    Студио „Футбол”, директно

  • 21.00

    Футбол: ЦСКА 1948 – Етър, мач от efbet Лига, директно

  • 22.55

    Студио „Футбол”, директно

  • 23.30

    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Русия /п/

  • 01.00

    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Русия /п/

  • 02.30

    Футбол: Ботев Враца – Монтана, мач от efbet Лига /п/

  • 08.00

    „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 38-и епизод /п/

  • 09.00

    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Русия /п/

  • 10.30

    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Русия /п/

  • 12.00

    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Русия, директно

  • 13.00

    „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2020-21), 8-и епизод /п/

  • 14.00

    Класика от Първа професионална лига: Лудогорец – Берое (2019-20) /п/

  • 14.30

    Студио „Формула 1”, директно

  • 15.00

    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Русия, директно

  • 16.00

    Студио „Формула 1”, директно

  • 16.15

    Студио „Втора професионална лига”, директно

  • 16.30

    Футбол: Янтра – Септември Симитли, мач от Втора професионална лига, директно

  • 18.25

    Студио „Футбол”, директно

  • 18.45

    Футбол: Лудогорец – Берое, мач от efbet Лига, директно

  • 20.40

    Студио „Футбол”, директно

  • 21.00

    Футбол: Ботев Пловдив – Левски, мач от efbet Лига, директно

  • 22.55

    Студио „Футбол”, директно

  • 23.30

    Футбол: Лудогорец – Берое, мач от efbet Лига /п/

  • 01.30

    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Русия /п/

  • 02.30

    Студио „Формула 1” /п/

  • 03.00

    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Русия /п/

  • 04.00

    Студио „Формула 1” /п/

  • 08.00

    Футбол: Ботев Пловдив – Левски, мач от efbet Лига /п/

  • 10.00

    Класика от Първа професионална лига: Локомотив Пловдив – ЦСКА (2019-20) /п/

  • 10.30

    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Русия /п/

  • 11.30

    Студио „Формула 1” /п/

  • 12.00

    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Русия /п/

  • 13.00

    Студио „Формула 1” /п/

  • 13.30

    Студио „Формула 1”, директно

  • 14.10

    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Русия, директно

  • 16.10

    Студио „Формула 1”, директно

  • 16.25

    Студио „Втора професионална лига”, директно

  • 16.30

    Футбол: Литекс – Миньор, мач от Втора професионална лига, директно

  • 18.25

    Студио „Футбол”, директно

  • 18.45

    Футбол: Черно море – Арда, мач от efbet Лига, директно

  • 20.40

    Студио „Футбол”, директно

  • 21.00

    Футбол: Локомотив Пловдив – ЦСКА, мач от efbet Лига, директно

  • 22.55

    Студио „Футбол”, директно

  • 23.30

    Студио „Формула 1” /п/

  • 00.10

    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Русия /п/

  • 02.10

    Студио „Формула 1” /п/

  • 02.25

    Футбол: Черно море – Арда, мач от efbet Лига /п/

  • 08.00

    Футбол: Литекс - Миньор, 8 кръг, Втора професионална лига /п/

  • 10.00

    Футбол: Черно море - Арда, 7 кръг, efbet Лига, повторение

  • 12.00

    Студио "Формула 1", повторение

  • 12.40

    Формула 1: Състезание, 10 кръг, Голяма награда на Русия /п/

  • 14.40

    Студио "Формула 1" /п/

  • 15.00

    Футбол: Локомотив Пловдив - ЦСКА, 7 кръг, efbet Лига /п/

  • 17.00

    "Домът на футбола", 8 епизод, предаване за български футбол (2020-21) /п/

  • 18.00

    Футбол: Ботев Пловдив - Левски, 7 кръг, efbet Лига /п/

  • 20.00

    Студио "Футбол", директно

  • 20.30

    Футбол: Славия - Царско село, 7 кръг, efbet Лига, директно

  • 22.25

    Студио "Футбол", директно

  • 22.45

    efbet Лига: Обзор, 7 кръг, предаване за български футбол (2020-21), директно

  • 23.45

    Футбол: ЦСКА 1948 - Етър, 7 кръг, efbet Лига /п/

  • 08.00

    Футбол: Янтра - Септември Симитли, 8 кръг, Втора професионална лига /п/

  • 10.00

    Футбол: Славия - Царско село, 7 кръг, efbet Лига /п/

  • 12.00

    efbet Лига: Обзор, 7 кръг, предаване за български футбол (2020-21) /п/

  • 13.00

    Футбол: Лудогорец – Берое, 7 кръг, efbet Лига /п/

  • 15.00

    Футбол: Ботев Враца – Монтана, 7 кръг, efbet Лига /п/

  • 17.00

    "Легендите на бокса", 38 епизод, класически боксови мачове /п/

  • 18.00

    Футбол: Локомотив Пловдив – ЦСКА, 7 кръг, efbet Лига /п/

  • 20.00

    Футбол: Етър – ЦСКА, класика от Първа професионална лига (2017-18) /п/

  • 20.30

    "Головете на кръга", 7 кръг, предаване за български футбол (2020-21)

  • 21.00

    "Героите на кръга", 7 кръг, предаване за български футбол (2020-21)

  • 21.30

    Студио "Футбол", директно

  • 22.00

    Футбол, 4 кръг, Карабао къп, директно

  • 23.55

    Студио "Футбол", директно

  • 00.30

    "Головете на кръга", 7 кръг, предаване за български футбол (2020-21) /п/

  • 01.00

    "Героите на кръга", 7 кръг, предаване за български футбол (2020-21) /п/

  • 08.00

    Футбол: Ботев Враца – Монтана, 7 кръг, efbet Лига /п/

  • 10.00

    Футбол: Лудогорец – Берое, 7 кръг, efbet Лига /п/

  • 12.00

    "Головете на кръга", 7 кръг, предаване за български футбол (2020-21) /п/

  • 12.30

    "Героите на кръга", 7 кръг, предаване за български футбол (2020-21) /п/

  • 13.00

    Футбол: Литекс – Миньор, 8 кръг, Втора професионална лига /п/

  • 15.00

    Футбол: Славия - Царско село, 7 кръг, efbet Лига /п/

  • 17.00

    Формула 1: Състезание, 10 кръг, Голяма награда на Русия /п/

  • 19.00

    Втора професионална лига: Обзор, 8 кръг, предаване за български футбол (2020-21), директно

  • 20.00

    "Домът на футбола", 9 епизод, предаване за български футбол (2020-21), директно

  • 21.00

    Футбол: Левски - Ботев Враца, класика от Първа професионална лига (2018-19) /п/

  • 21.30

    Студио "Футбол", директно

  • 22.00

    Футбол, 4 кръг, Карабао къп, директно

  • 23.55

    Студио "Футбол", директно

  • 00.30

    Втора професионална лига: Обзор, 8 кръг, предаване за български футбол (2020-21) /п/

  • 01.30

    "Домът на футбола", 9 епизод, предаване за български футбол (2020-21) /п/

  • 08.00

    Футбол: ЦСКА - Б36 Торшавн, 3 кръг, Лига Европа, квалификации /п/

  • 10.00

    Футбол: ЦСКА 1948 – Етър, 7 кръг, efbet Лига /п/

  • 12.00

    "Домът на футбола", 9 епизод предаване за български футбол (2020-21) /п/

  • 13.00

    Футбол: Янтра - Септември Симитли, 8 кръг, Втора професионална лига /п/

  • 15.00

    Футбол: Ботев Пловдив – Левски, 7 кръг, efbet Лига /п/

  • 17.00

    Втора професионална лига: Обзор, 8 кръг, предаване за български футбол (2020-21) /п/

  • 18.00

    Футбол: Славия - Царско село, 7 кръг, efbet Лига /п/

  • 20.00

    efbet Лига: Преди кръга, 8 кръг, предаване за български футбол (2020-21), директно

  • 21.00

    Студио "Футбол", директно

  • 21.30

    Футбол, Лига Европа, квалификации, директно

  • 23.25

    Студио "Футбол", директно

  • 00.00

    efbet Лига: Преди кръга, 8 кръг, предаване за български футбол (2020-21) /п/