програма

  • 08.00

    Волейбол: Левски – Хебър, четвъртфинален мач за Купата на България /п/

  • 10.00

    Футбол: Монтана – Септември, мач от Втора професионална лига /п/

  • 12.00

    „Сезонът на Царско село”, предаване за български футбол /п/

  • 13.00

    „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2019-20), 39-и епизод /п/

  • 14.00

    Футбол: БАТЕ Борисов – Рух Брест, мач от беларуската Висша лига /п/

  • 16.00

    Баскетбол: „Лос Анджелис Лейкърс 2009”, предаване за НБА /п/

  • 17.00

    Баскетбол: „Гризлитата от Мемфис отвъд лимита”, предаване за НБА /п/

  • 18.00

    Футбол: Берое – Левски, мач от efbet Лига /п/

  • 20.00

    „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 13-и епизод /п/

  • 21.00

    Футбол: Динамо Брест – Славия Мозир, мач от беларуската Висша лига /п/

  • 23.00

    Баскетбол: Сан Антонио Спърс – Лос Анджелис Клипърс, мач №6 от първи кръг на плейофите на Западната конференция на НБА (2014-2015), запис

  • 00.00

    Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс – Сан Антонио Спърс, мач №7 от първи кръг на плейофите на Западната конференция на НБА (2014-2015), запис

  • 08.00

    Волейбол: Нефтохимик – Марек, четвъртфинален мач за Купата на България /п/

  • 10.00

    Футбол: Нефтохимик – Локомотив София, мач от Втора професионална лига /п/

  • 12.00

    Футбол: ЦСКА – Лудогорец, мач от efbet Лига /п/

  • 14.00

    Футбол: Динамо Брест – Славия Мозир, мач от беларуската Висша лига /п/

  • 16.00

    Баскетбол: „Най-великите 50 изпълнения на Лари Бърд”, предаване за НБА /п/

  • 17.15

    Студио „Купа на Беларус”, директно

  • 17.30

    Футбол: Славия Мозир – БАТЕ Борисов, първи полуфинален мач за Купата на Беларус, директно

  • 19.25

    Студио „Купа на Беларус”, директно

  • 19.30

    Футбол: Динамо Брест – Шахтьор Солигорск, първи полуфинален мач за Купата на Беларус, директно

  • 21.25

    Студио „Купа на Беларус”, директно

  • 22.00

    „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2019-20), 40-и епизод, директно

  • 23.00

    Баскетбол: „Торонто Раптърс – Открита сесия”, предаване за НБА

  • 00.00

    Баскетбол: „Айзая и Маджик”, предаване за НБА, първа част /п/

  • 00.30

    Баскетбол: „Айзая и Маджик”, предаване за НБА, втора част /п/

  • 01.00

    „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2019-20), 40-и епизод /п/

  • 02.00

    Футбол: Славия Мозир – БАТЕ Борисов, първи полуфинален мач за Купата на Беларус /п/

  • 04.00

    Футбол: Динамо Брест – Шахтьор Солигорск, първи полуфинален мач за Купата на Беларус /п/

  • 08.00

    Волейбол: Дунав – Добруджа, четвъртфинален мач за Купата на България /п/

  • 10.00

    Футбол: Локомотив ГО – Септември, мач от Втора професионална лига /п/

  • 12.00

    „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2019-20), 40-и епизод /п/

  • 13.00

    „Сезонът на Царско село”, предаване за български футбол /п/

  • 14.00

    Футбол: Динамо Брест – Шахтьор Солигорск, първи полуфинален мач за Купата на Беларус /п/

  • 16.00

    Баскетбол: „Звезден MVP: Ръсел Уестбрук 2015”, предаване за НБА /п/

  • 17.30

    Баскетбол: „Кей Джи и Ди Уейд”, предаване за НБА, първа част /п/

  • 18.00

    Футбол: Ботев Пловдив – Берое, мач от efbet Лига /п/

  • 20.00

    „Сезонът на Славия”, предаване за български футбол

  • 21.00

    Футбол: Славия Мозир – БАТЕ Борисов, първи полуфинален мач за Купата на Беларус /п/

  • 23.00

    Баскетбол: „Детройт Пистънс 2004”, предаване за баскетбол от НБА

  • 00.00

    Баскетбол: „Ред Ауербах”, предаване за НБА

  • 00.30

    Баскетбол: „Последната вечер на Американската баскетболна асоциация”, предаване за НБА

  • 01.00

    „Сезонът на Славия”, предаване за български футбол /п/

  • 08.00

    Волейбол: Монтана – Хебър, полуфинален мач за Купата на България /п/

  • 10.00

    Футбол: Локомотив София – ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/

  • 12.00

    „Сезонът на Славия”, предаване за български футбол /п/

  • 13.00

    „Героите на кръга“, предаване за efbet Лига (2019-20), 25-и епизод /п/

  • 14.00

    Футбол: Славия Мозир – БАТЕ Борисов, първи полуфинален мач за Купата на Беларус /п/

  • 16.00

    Баскетбол: „Звезден MVP: Антъни Дейвис 2017”, предаване за НБА /п/

  • 17.30

    Баскетбол: „Кей Джи и Ди Уейд”, предаване за НБА, втора част /п/

  • 18.00

    Футбол: Лудогорец – Черно море, мач от efbet Лига /п/

  • 20.00

    „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2019-20), 40-и епизод /п/

  • 21.00

    Футбол: Динамо Брест – Шахтьор Солигорск, първи полуфинален мач за Купата на Беларус /п/

  • 23.00

    Баскетбол: „Маями Хийт 2012”, предаване за НБА

  • 00.00

    Баскетбол: „Неудържимият Бърнард Кинг”, предаване за НБА

  • 00.30

    Баскетбол: „Джеймс: Роденият за големите мачове”, предаване за НБА

  • 08.00

    Волейбол: Нефтохимик – Добруджа, полуфинален мач за Купата на България /п/

  • 10.00

    Футбол: Нефтохимик – Монтана, мач от Втора професионална лига /п/

  • 12.00

    Футбол: Арда – ЦСКА, мач от efbet Лига /п/

  • 14.00

    „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2019-20), 40-и епизод /п/

  • 15.00

    Баскетбол: „Айзая и Маджик”, предаване за НБА, първа част /п/

  • 15.45

    Студио „Футбол”, директно

  • 16.00

    Футбол: Торпедо – Енергетик-БГУ, мач от беларуската Висша лига, директно

  • 17.55

    Студио „Футбол”, директно

  • 18.30

    Баскетбол: „Айзая и Маджик”, предаване за НБА, втора част /п/

  • 19.00

    „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 14-и епизод /п/

  • 20.00

    Футбол: Левски – Витоша, мач от efbet Лига /п/

  • 22.00

    Баскетбол: „Боб Петит”, предаване за баскетбол от НБА

  • 22.30

    Баскетбол: „Джеймс Уърти”, предаване за баскетбол от НБА

  • 23.00

    Баскетбол: Маями Хийт – Сан Антонио Спърс, мач №1 от финалната плейофна серия на НБА (2012-13)

  • 01.00

    Футбол: Торпедо – Енергетик-БГУ, мач от беларуската Висша лига /п/

  • 08.00

    Волейбол: Нефтохимик – Хебър, финал за Купата на България /п/

  • 10.00

    Футбол: Пирин – Септември, мач от Втора професионална лига /п/

  • 12.00

    Футбол: Торпедо – Енергетик-БГУ, мач от беларуската Висша лига /п/

  • 14.00

    Баскетбол: „Ред Ауербах”, предаване за НБА /п/

  • 14.45

    Студио „Футбол”, директно

  • 15.00

    Футбол: ФК Минск – БАТЕ Борисов, мач от беларуската Висша лига, директно

  • 16.55

    Студио „Футбол”, директно

  • 17.15

    Баскетбол: „Последната вечер на Американската баскетболна асоциация”, предаване за НБА /п/

  • 17.45

    „Сезонът на Славия”, предаване за български футбол /п/

  • 18.45

    Студио „Футбол”, директно

  • 19.00

    Футбол: Динамо Брест – Ислач, мач от беларуската Висша лига, директно

  • 20.55

    Студио „Футбол”, директно

  • 21.30

    Баскетбол: „Неудържимият Бърнард Кинг”, предаване за НБА /п/

  • 22.00

    Баскетбол: „Джак Туайман”, предаване за НБА

  • 22.30

    Баскетбол: „Тим Дънкан”, предаване за НБА

  • 23.00

    Баскетбол: Маями Хийт – Сан Антонио Спърс, мач №2 от финалната плейофна серия на НБА (2012-13)

  • 01.00

    Футбол: ФК Минск – БАТЕ Борисов, мач от беларуската Висша лига /п/

  • 03.00

    Футбол: Динамо Брест – Ислач, мач от беларуската Висша лига /п/

  • 08.00

    Баскетбол: „Хюстън Рокетс 1994”, предаване за НБА /п/

  • 09.00

    Баскетбол: „Уилт 100”, предаване за НБА /п/

  • 10.00

    Футбол: ЦСКА 1948 – Монтана, мач от Втора професионална лига /п/

  • 12.00

    Футбол: Динамо Брест – Ислач, мач от беларуската Висша лига /п/

  • 14.00

    Футбол: Дунав – Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/

  • 16.00

    Баскетбол: Маями Хийт – Сан Антонио Спърс, мач №1 от финалната плейофна серия на НБА (2012-13) /п/

  • 18.00

    Футбол: ФК Минск – БАТЕ Борисов, мач от беларуската Висша лига /п/

  • 20.00

    „Сезонът на Лудогорец”, предаване за български футбол

  • 21.00

    Футбол: Черно море – Арда, мач от efbet Лига /п/

  • 23.00

    Баскетбол: Сан Антонио Спърс – Маями Хийт, мач №3 от финалната плейофна серия на НБА (2012-13)

  • 01.00

    „Сезонът на Лудогорец”, предаване за български футбол /п/