програма

  • 08.00

    Футбол: Локомотив София - Витоша

    2 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 10.00

    "Дневник НБА"

    41 епизод, предаване за НБА (2022-23), /п/

  • 10.30

    ФА Къп: Пълен обзор на кръга

    2 епизод, предаване за английски футбол (2022-23), /п/

  • 11.00

    Sesame Купа на България: Обзор на кръга

    2 епизод, предаване за български футбол (2022-23), /п/

  • 12.30

    Футбол: Левски - Славия

    18 кръг, efbet Лига (2022-23), /п/

  • 14.30

    Футбол: Славия - Лудогорец

    5 кръг, efbet Лига (2022-23), /п/

  • 16.30

    Футбол: Черно море - ЦСКА

    18 кръг, efbet Лига (2022-23), /п/

  • 18.30

    Формула 1: Обзор

    22 епизод, предаване за Формула 1 (2022), /п/

  • 19.00

    Футбол: Марек - Локомотив Пловдив

    1 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 21.00

    "Дневник НБА"

    42 епизод, предаване за НБА (2022-23)

  • 21.30

    Футбол: Гигант Съединение - ЦСКА

    1 кръг , Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 00.30

    Футбол: Черноморец Балчик - Ботев Пловдив

    1 кръг , Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 06.30

    Футбол: Славия - Лудогорец

    5 кръг, efbet Лига (2022-23), /п/

  • 08.30

    Футбол: Марек - Локомотив Пловдив

    1 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 10.30

    Футбол: Локомотив София - Витоша

    2 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 12.30

    Футбол: Гигант Съединение - ЦСКА

    1 кръг , Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 15.30

    "Формула 1 Токшоу"

    35 епизод, предаване за Формула 1 (2022), /п/

  • 16.30

    "Дневник НБА"

    42 епизод, предаване за НБА (2022-23), /п/

  • 17.00

    Футбол: Черноморец Балчик - Ботев Пловдив

    2 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 19.00

    "Формула 1 Токшоу"

    36 епизод, предаване за Формула 1 (2022), директно

  • 20.00

    "Домът на футбола"

    22 епизод, предаване за български футбол (2022-23), директно

  • 21.00

    "Дневник НБА"

    43 епизод, предаване за НБА (2022-23)

  • 21.30

    Баскетбол: Барселона - Гранада

    9 кръг, Лига Ендеса (2022-23), /п/

  • 23.30

    Футбол: Славия - Локомотив София

    9 кръг, efbet Лига (2022-23), /п/

  • 01.30

    Баскетбол: Валенсия - Уникаха

    9 кръг, Лига Ендеса (2022-23), /п/

  • 08.00

    "Домът на футбола"

    22 епизод, предаване за български футбол (2022-23), /п/

  • 09.00

    Sesame Купа на България: Обзор на кръга

    2 епизод, предаване за български футбол (2022-23), /п/

  • 10.30

    Sesame Купа на България: Обзор на кръга

    3 епизод, предаване за български футбол (2022-23)

  • 11.30

    Студио "Sesame Купа на България"

    директно

  • 12.00

    Футбол: Септември - ЦСКА

    2 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), директно

  • 13.55

    Студио "Sesame Купа на България"

    директно

  • 14.30

    Студио "efbet Лига"

    директно

  • 15.00

    Футбол: Лудогорец - Левски

    6 кръг, efbet Лига (2022-23), директно

  • 16.55

    Студио "efbet Лига"

    директно

  • 17.30

    "Дневник НБА"

    43 епизод, предаване за НБА (2022-23), /п/

  • 18.00

    Футбол: Локомотив София - Витоша

    2 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 20.00

    "Формула 1 Токшоу"

    36 епизод, предаване за Формула 1 (2022), /п/

  • 21.00

    "Дневник НБА"

    44 епизод, предаване за НБА (2022-23)

  • 21.30

    Футбол: Марек - Локомотив Пловдив

    1 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 23.30

    Футбол: Черноморец Балчик - Ботев Пловдив

    1 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 07.00

    Sesame Купа на България: Обзор на кръга

    3 епизод, предаване за български футбол (2022-23), /п/

  • 08.00

    Футбол: Лудогорец - Левски

    6 кръг, efbet Лига (2022-23), /п/

  • 10.00

    Футбол: Септември - ЦСКА

    2 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 12.15

    Студио "Sesame Купа на България"

    директно

  • 12.30

    Футбол: Берое - ЦСКА 1948

    2 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), директно

  • 14.25

    Студио "Sesame Купа на България"

    директно

  • 15.00

    "Дневник НБА"

    44 епизод, предаване за НБА (2022-23), /п/

  • 15.30

    Футбол: Левски - ЦСКА

    11 кръг, efbet Лига (2022-23), /п/

  • 17.30

    Футбол: Розова долина - Лудогорец

    1 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 19.30

    "Домът на футбола"

    22 епизод, предаване за български футбол (2022-23), /п/

  • 20.30

    Футбол: ЦСКА - Лудогорец

    класика efbet Лига (2018-19), /п/

  • 21.00

    "Дневник НБА"

    45 епизод, предаване за НБА (2022-23)

  • 21.30

    Футбол: Гигант Съединение - ЦСКА

    1 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 00.30

    Футбол: Вихрен - Левски

    1 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 02.30

    Футбол: Локомотив София - Витоша

    2 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 08.00

    Футбол: Берое - ЦСКА 1948

    2 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 10.00

    "Дневник НБА"

    45 епизод, предаване за НБА (2022-23), /п/

  • 10.30

    "Домът на футбола"

    22 епизод, предаване за български футбол (2022-23), /п/

  • 11.30

    Студио "Sesame Купа на България"

    директно

  • 12.00

    Футбол: Славия - Ботев Пловдив

    2 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), директно

  • 13.55

    Студио "Sesame Купа на България"

    директно

  • 15.00

    Футбол: Черно море - Локомотив Пловдив

    2 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), директно

  • 16.55

    Студио "Sesame Купа на България"

    директно

  • 17.30

    Sesame Купа на България: Обзор на кръга

    3 епизод, предаване за български футбол (2022-23), /п/

  • 18.30

    "Дневник НБА"

    46 епизод, предаване за НБА (2022-23)

  • 19.00

    Футбол: Каляри - Парма

    15 кръг, Серия Б на Италия (2022-23), директно

  • 21.15

    "Формула 1: Обзор"

    22 епизод, предаване за Формула 1 (2022), /п/

  • 21.45

    Баскетбол: Обрадойро - Барселона

    10 кръг, Лига Ендеса (2022-23), директно

  • 23.30

    Футбол: Лудогорец - Левски

    Суперкупа на България (2022), /п/

  • 02.00

    "Бокс без ръкавици"

    Бойна вечер №34, Холивуд, Флорида, директно

  • 07.00

    Футбол: Славия - Ботев Пловдив

    2 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 09.00

    Футбол: Черно море - Локомотив Пловдив

    2 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 11.00

    Sesame Купа на България: Обзор на кръга

    3 епизод, предаване за български футбол (2022-23), /п/

  • 12.00

    Студио "Sesame Купа на България"

    директно

  • 13.30

    Футбол: Лудогорец - Левски

    2 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), директно

  • 15.25

    Студио "Sesame Купа на България"

    директно

  • 16.00

    "Дневник НБА"

    46 епизод, предаване за НБА (2022-23), /п/

  • 16.30

    Футбол: Ботев Враца - Спартак Варна

    6 кръг, efbet Лига (2022-23), /п/

  • 18.30

    Студио "Баскетбол"

    директно

  • 19.00

    Баскетбол: Реал Мадрид - Валенсия

    10 кръг, Лига Ендеса (2022-23), директно

  • 20.45

    Студио "Баскетбол"

    директно

  • 21.05

    Футбол: Славия - Дунав

    класика efbet Лига (2018-19), /п/

  • 21.30

    "Дневник НБА"

    47 епизод, предаване за НБА (2022-23)

  • 22.00

    Студио "НБА"

    директно

  • 22.30

    Баскетбол: Ню Орлийнс Пеликанс - Денвър Нъгетс

    НБА (2022-23), директно

  • 01.00

    Студио "НБА"

    директно

  • 01.20

    Футбол: Ботев Враца - Арда

    13 кръг, efbet Лига (2022-23), /п/

  • 08.00

    Футбол: Лудогорец - Левски

    2 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 10.00

    Баскетбол: Обрадойро - Барселона

    10 кръг, Лига Ендеса (2022-23), /п/

  • 12.00

    Баскетбол: Реал Мадрид - Валенсия

    10 кръг, Лига Ендеса (2022-23), /п/

  • 14.00

    "Дневник НБА"

    47 епизод, предаване за НБА (2022-23), /п/

  • 14.30

    Баскетбол: Ню Орлийнс Пеликанс - Денвър Нъгетс

    НБА (2022-23), /п/

  • 17.00

    Футбол: Берое - ЦСКА 1948

    2 кръг, Sesame Купа на България (2022-23), /п/

  • 19.00

    "Формула 1 Токшоу"

    36 епизод, предаване за Формула 1 (2022), /п/

  • 20.00

    Sesame Купа на България: Обзор на кръга

    3 епизод, предаване за български футбол (2022-23), /п/

  • 21.00

    "Дневник НБА"

    48 епизод, предаване за НБА (2022-23)

  • 21.30

    Футбол: Левски - ЦСКА

    11 кръг, efbet Лига (2022-23), /п/

  • 23.30

    "Бокс без ръкавици"

    Бойна вечер №34, Холивуд, Флорида, /п/