програма

  • 08.00

    Волейбол: Нефтохимик – Левски, първи четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата /п/

  • 10.00

    Футбол: Локомотив ГО – Арда, мач от Втора професионална лига /п/

  • 12.00

    Футбол: Лудогорец – Септември, мач от Първа професионална лига /п/

  • 14.00

    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 26-и епизод /п/

  • 15.00

    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 21-ви епизод /п/

  • 16.00

    Футбол: ЦСКА – Берое, мач от Първа професионална лига /п/

  • 18.00

    „Формула 1 Екстра”, магазинно предаване, 1-ви епизод /п/

  • 18.30

    Студио „Баскетбол”, директно

  • 19.00

    Баскетбол: Манреса – Бургос, мач от испанската баскетболна лига, директно

  • 21.00

    „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2018-19), 36-и епизод /п/

  • 22.00

    Волейбол: Левски – Нефтохимик, втори четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата /п/

  • 00.00

    Баскетбол: Шарлът Хорнетс – Бостън Селтикс, мач от НБА, директно

  • 02.15

    Студио „Професионален бокс”, директно

  • 02.25

    Професионален бокс: Международна галавечер в Лос Анджелис, САЩ, с участието на Тервел и Кубрат Пулеви, директно

  • 06.00

    Студио „Професионален бокс”, директно

  • 08.00

    Футбол: Верея – Левски, мач от Първа професионална лига /п/

  • 10.00

    Волейбол: Левски – Нефтохимик, втори четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата /п/

  • 12.00

    Футбол: Ботев Пловдив – Ботев Враца, мач от Първа професионална лига /п/

  • 14.00

    „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2018-19), 36-и епизод /п/

  • 15.00

    „Головете на кръга”, обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 26-и епизод /п/

  • 15.30

    „Героите на кръга“, предаване за Първа професионална лига (2018-19), 15-и епизод /п/

  • 16.00

    Баскетбол: Шарлът Хорнетс – Бостън Селтикс, мач от НБА /п/

  • 18.00

    Професионален бокс: Международна галавечер в Лос Анджелис, САЩ, с участието на Тервел и Кубрат Пулеви /п/

  • 20.00

    Студио „Баскетбол”, директно

  • 20.30

    Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона, мач от испанската баскетболна лига, директно

  • 22.25

    Студио „Баскетбол”, директно

  • 23.00

    Футбол: Славия – Етър, мач от Първа професионална лига /п/

  • 08.00

    Футбол: Черно море – ЦСКА, мач от Първа професионална лига /п/

  • 10.00

    Футбол: Локомотив ГО – Царско село, мач от Втора професионална лига /п/

  • 12.00

    „Легендите на бокса”, класически боксови мачове, 11-и епизод /п/

  • 13.00

    Футбол: Ботев Пловдив – Славия, мач от Първа професионална лига /п/

  • 15.00

    Волейбол: Левски – Нефтохимик, втори четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата /п/

  • 17.00

    Футбол: Левски – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/

  • 19.00

    Футбол: Лудогорец – Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/

  • 21.00

    Баскетбол: Шарлът Хорнетс – Бостън Селтикс, мач от НБА /п/

  • 23.00

    Футбол: Славия – Черно море, мач от Първа професионална лига /п/

  • 08.00

    Волейбол: Левски – Нефтохимик, втори четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата /п/

  • 10.00

    Футбол: Монтана – ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/

  • 12.00

    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 21-ви епизод /п/

  • 13.00

    Футбол: ЦСКА – Ботев Враца, мач от Първа професионална лига /п/

  • 15.00

    Футбол: Витоша – Левски, мач от Първа професионална лига /п/

  • 17.00

    Футбол: Черно море – Лудогорец, мач от Първа професионална лига /п/

  • 19.00

    Футбол: Ботев Пловдив – Верея, мач от Първа професионална лига /п/

  • 21.00

    Футбол: Локомотив Пловдив – Берое, мач от Първа професионална лига /п/

  • 23.00

    Волейбол: Нефтохимик – Левски, трети четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата /п/

  • 01.00

    „Златният гейм”, обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 26-и епизод /п/

  • 08.00

    Футбол: ЦСКА – Септември, мач от Първа професионална лига /п/

  • 10.00

    Волейбол: Нефтохимик – Левски, трети четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата /п/

  • 12.00

    „Златният гейм”, обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 26-и епизод /п/

  • 13.00

    Баскетбол: Шарлът Хорнетс – Бостън Селтикс, мач от НБА /п/

  • 15.00

    Футбол: Лудогорец – Ботев Враца, мач от Първа професионална лига /п/

  • 17.00

    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 26-и епизод /п/

  • 18.00

    Футбол: Славия – Левски, мач от Първа професионална лига /п/

  • 20.00

    „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2018-19), 37-и епизод, директно

  • 21.00

    Футбол: Етър – ЦСКА, мач от Първа професионална лига /п/

  • 23.00

    Футбол: Локомотив Пловдив – Дунав, мач от Първа професионална лига /п/

  • 01.00

    „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2018-19), 37-и епизод /п/

  • 08.00

    Футбол: Берое – Витоша, мач от Първа професионална лига /п/

  • 10.00

    Футбол: Царско село – Локомотив София, мач от Втора професионална лига /п/

  • 12.00

    „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2018-19), 37-и епизод /п/

  • 13.00

    Футбол: Левски – Лудогорец, мач от Първа професионална лига /п/

  • 15.00

    Волейбол: Нефтохимик – Левски, трети четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата /п/

  • 17.00

    „Златният гейм”, обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 26-и епизод /п/

  • 18.00

    Футбол: Лудогорец – Септември, мач от Първа професионална лига /п/

  • 20.00

    „Преди кръга”, предаване за български футбол (2018-19), 27-и епизод, директно

  • 21.00

    Футбол: ЦСКА – Берое, мач от Първа професионална лига /п/

  • 23.00

    Футбол: Верея – Левски, мач от Първа професионална лига /п/

  • 01.00

    „Преди кръга”, предаване за български футбол (2018-19), 27-и епизод /п/

  • 08.00

    Волейбол: Нефтохимик – Левски, трети четвъртфинален мач от плейофите на Суперлигата /п/

  • 10.00

    Футбол: Локомотив ГО – Арда, мач от Втора професионална лига /п/

  • 12.00

    „Преди кръга”, предаване за български футбол (2018-19), 27-и епизод /п/

  • 13.00

    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бахрейн, директно

  • 14.30

    Класика от Първа професионална лига: Лудогорец – Берое (2017-18)

  • 15.00

    „Головете на кръга”, обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 26-и епизод /п/

  • 15.30

    „Героите на кръга“, предаване за Първа професионална лига (2018-19), 15-и епизод /п/

  • 16.00

    „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2018-19), 37-и епизод /п/

  • 17.00

    Студио „Първа професионална лига”, директно

  • 17.30

    Футбол: Етър – Верея, мач от Първа професионална лига, директно

  • 19.25

    Студио „Първа професионална лига”, директно

  • 20.00

    Футбол: Локомотив Пловдив – Дунав, мач от Първа професионална лига, директно

  • 21.55

    Студио „Първа професионална лига”, директно

  • 22.30

    Професионална борба: „Разбиване“, 13-и епизод

  • 23.30

    Футбол: Етър – Верея, мач от Първа професионална /п/

  • 01.30

    Футбол: Локомотив Пловдив – Дунав, мач от Първа професионална /п/